Emniyet Vanaları Online ve Sabit Test Hizmetleri

Firmamız GE Oil&Gas grubuna bağlı Masoneilan kontrol vanaları(valve/ventil), displacer tip seviye transmitterleri  ve Consolidated emniyet vanaları(valve/ventil)  tek yetkili servis ve satış bayisidir. Emniyet vanaları(valve/ventil) ve kontrol vanaları(valve/ventil)  için vermiş olduğumuz sabit veya online test hizmetimizle ilgili tanıtım yazımızı  bilgilerinize sunar, ihtiyacınızın oluşması halinde her zaman yardıma hazır olduğumuzu bildiririz.

Servis hizmetimiz tüm marka emniyet vanaları ve kontrol vanaları için geçerlidir.

Bu kapsamda, Ankara’daki sabit servis merkezimizin yanı sıra, tüm marka emniyet vanaları için on-line test (Hot test, vana hatta takılı ve basınç altında iken vananın istenilen set basınç değerinde açıp açmadığının tespiti) ve vanaların sertifikalandırma hizmeti vermektedir.

Testlerimiz OEM (Original Equipment Manufacturers) onaylı on-line test cihazı Evt Pro X ile yapılmakta olup, Evt Pro X’e ait ayrıntılıkataloğu ekte bulabilirsiniz. Bu cihaz Dünyada OEM (Original Equipment Manufacturers) onaylı tek cihaz olup, sadece yetkili servislereverilmektedir. Dolayısı ile bu özel test cihazını Türkiye’de, sadece firmamız SERKON kullanma yetkisine sahiptir.

Bu vana test cihazı hava, su, sıvı, gaz, buhar hatlarında kullanılan yaylı tip emniyet vanaları için uygun olup, aynı zamanda ATEX sertifikalı olduğu için tehlikeli bölgelerde de(Ex-proof veya intrinsically safe) kullanılabilmektedir.

Emniyet vanalarınızı sökmeden, hatta çalışır iken test edip  1 yıl geçerli sertifikalandırma hizmeti sunan firmamız bu konuda da TÜRKAK’dan kalite yönetim sistemini almıştır.

 Emniyet ventilleri on-line testi sonrasında tarafınıza orijinal imzalı test sertifikası, firmamız kalite belgesi, test esnasında kullanılan cihazların kalibrasyon sertifikaları, test cihazının ATEX sertifikası tarafınıza dosya halinde teslim edilmektedir.

Vanalarınızın test sertifikalandırması ile, emniyet vananızın gerektiği zaman açacağından emin olacak ve bunu sertifikalandıracaksınız. Bu test hizmeti tüm uluslararası kalite denetim ve sigorta şirketleri tarafından da kabul görmüştür.

Firmamız, Türkiye’de Dresser Consolidated emniyet vanalarının satışını yapıp aynı zamanda tüm marka emniyet vanalarına on-line test hizmeti veren tek firmadır.

Bu sayede, kullanmakta olduğunuz emniyet vanalarını, en az bir marka için yetkili servise test ettirip sertifikalandırma imkanına sahip olacaksınız.

Sayın müessesenize, cihazımız ile birlikte tanıtım yapmak veya bu hizmetimiz ile ilgili teklif almak için lütfen firmamız ile temasa geçiniz.